Today

chancerain

12°

Regen möglich

Ochtend

fog

10°

Nebel

Overmorgen

clear

Heiter

landelijk gezegde

Stich den Spargel nie mehr nach Johanni (24.).


Ligging
Unterkünfte suchen und buchen

Accommodatie

Wij staan voor u klaar!

Heeft u vragen, wensen of suggesties?

Heeft u een foto nodig uit onze omvangrijke beeldbank voor uw publicatie of website? Geen probleem - neem gewoon contact met ons op.

Wij zijn u graag van dienst en adviseren u met veel plezier bij de planning of organisatie van uw reis in het Westerwald.

Bovendien geven wij u informatie over de verbindingen van het openbaar vervoer in het Westerwald.

Onze Team:



Christoph Hoopmann

Directeur

Christoph Hoopmann

+49 26 02 / 30 01-0

mail@westerwald.info

Ursula Gerharz

Pers

Ursula Gerharz

+49 26 02 / 30 01-12

gerharz@westerwald.info

Maja Büttner

Deputy Managing Director | Projectmanagement fietsen

Maja Büttner

+49 26 02 / 30 01-22

buettner@westerwald.info

Anne-Carin Ebel

Online Marketing

Anne-Carin Ebel

+49 26 02 / 30 01-16

ebel@westerwald.info

Alisha Turbing

Projectmanagement Wandelen

Alisha Turbing

+49 26 02 / 30 01-13

turbing@westerwald.info

Katrin Schneider

Projectmanagement Wandelen

Katrin Schneider

+49 26 02 / 30 01-19

cramer@westerwald.info

Jennifer Bausch

Boekhouding

Jennifer Bausch

+49 26 02 / 30 01-10

bausch@westerwald.info

Hannah Matthiessen

Informatie en reserveringssysteem Deskline

Hannah Matthiessen

+49 26 02 / 30 01-17

matthiessen@westerwald.info

Laura Jung

Trainees

Laura Jung

 + 49 26 02 / 30 01-21

jung@westerwald.info

Janina Müller

Trainees

Janina Müller

+49 26 02 / 30 01-11

mueller@westerwald.info

Contactpersoon

Westerwald Touristik-Service
+49 2602 / 3001 - 0
mail@westerwald.info