Aktuell

https://assets.weatherstack.com/images/wsymbols01_png_64/wsymbol_0001_sunny.png

landelijk gezegde

St. Roman (28.2.) hell und klar, bedeutet ein gutes Jahr.


Ligging Montabaur
Unterkünfte suchen und buchen

Accommodatie

Wij staan voor u klaar!

 

Het team van de Toeristische Dienst van Westerwald

 

Christoph Hoopmann

Directeur

Christoph Hoopmann

Tel.: 0 26 02 / 30 01-14
E-Mail: hoopmann@westerwald.info

Directeur

Maja Büttner

Deputy Managing Director | Projectmanagement fietsen

Maja Büttner

Tel.: 0 26 02 / 30 01-22
E-Mail: buettner@westerwald.info

Fietstoerisme, binnenlandse marketing, doelgroepen "Wolf" en "Veelzijdig actief", online marketing, reisplanner Rijnland-Palts, vereniging van Duitse middelgebergten, servicekwaliteit Duitsland, Bett&Bike, toepassingen

Katrin Cramer

Projectmanagement Wandelen

Katrin Cramer

Tel.: 0 26 02 / 30 01-19
E-Mail: cramer@westerwald.info

Wandeltoerisme, doelgroep "alleen wandelaars", binnenlandse marketing, buitenlandse marketing Nederland, Top Trails of Germany, trainer

Eva Lehna

Projectmanagement Wandelen

Tel.: 0 26 02 / 30 01-21
E-Mail: lehna@westerwald.info

Wandeltoerisme, doelgroep "alleen wandelaars", binnenlandse marketing, buitenlandse marketing Nederland, Top Trails of Germany

Ursula Gerharz

Pers

Ursula Gerharz

Tel.: 0 26 02 / 30 01-12
E-Mail: gerharz@westerwald.info

Aanvragen voor interviews, onderwerpen, teksten, planning van personderwerpen, persreizen, persconferenties, persacties, film, audio, DTV-indelingen, beursplanning, kampeertourisme

Annika Kaufmann

Online Marketing

Annika Kaufmann

Tel.: 0 26 02 / 30 01-17
E-Mail: kaufmann@westerwald.info

Online marketing, ondersteuning van sociale mediakanalen B2C (Facebook, Instagram, Youtube), online statistieken, servicekwaliteit Duitsland, homepage, beeldbank, foto's

Susanne Knobe

Projektmanagerin Datenmanagement, deskline®

Susanne Knobe

Tel.: 0 26 02 / 30 01-13
E-Mail: knobe@westerwald.info

Projektmanagerin Datenmanagement, landesweites Informations – und Reservierungssystem Deskline®

Erreichbar: 
Mo-Do: 09:00 Uhr - 16:00 Uhr
Fr: 09:00 Uhr - 15:00 Uhr

Jennifer Bausch

Boekhoudafdeling

Jennifer Bausch

Tel.: 0 26 02 / 30 01-10
E-Mail: bausch@westerwald.info

Financiële boekhouding, controle, rapportage, statistische rapporten, personeel, administratie Westerwald Gäste-Service e. V.

Annika Erbach

Leerling

Annika Erbach

Tel.: 0 26 02 / 30 01-16
E-Mail: erbach@westerwald.info

Leerling

Tiffany Albath

Leerling

Tiffany Albath

Tel.: 0 26 02 / 30 01-11
E-Mail: albath@westerwald.info

Leerling

Contactpersoon

Westerwald Touristik-Service
+49 2602 / 3001 - 0
mail@westerwald.info