Aktuell

https://assets.weatherstack.com/images/wsymbols01_png_64/wsymbol_0008_clear_sky_night.png

landelijk gezegde

Oktobergewitter sagen beständig, der künftige Winter bleibt wetterwendig.


Ligging Montabaur
Unterkünfte suchen und buchen

Accommodatie

Wij staan voor u klaar!

 

Het team van de Toeristische Dienst van Westerwald

 

Maja Büttner

Directie

Maja Büttner

Telefoon: 0049 26 02 / 30 01-22
E-Mail: buettner@westerwald.info

Katrin Cramer

Marketing

Katrin Cramer

Telefoon: 0049 26 02 / 30 01-19
E-Mail: cramer@westerwald.info

Eva Lehna

Marketing

Eva Lehna

Telefoon: 0049 26 02 / 30 01-21
E-Mail: lehna@westerwald.info

Ursula Gerharz

Pers

Ursula Gerharz

Telefoon: 0049 26 02 / 30 01-12
E-Mail: gerharz@westerwald.info

Annika Kaufmann

Online Marketing

Annika Kaufmann

Telefoon: 0049 26 02 / 30 01-17
E-Mail: kaufmann@westerwald.info

Susanne Knobe

Gegevensbeheer

Susanne Knobe

Telefoon: 0049 26 02 / 30 01-13
E-Mail: knobe@westerwald.info

Annika Erbach

Digitaal beheer

Annika Erbach

Telefoon: 0049 26 02 / 30 01-16
E-Mail: erbach@westerwald.info

Jennifer Bausch

Boekhoudafdeling (op ouderschapsverlof)

Jennifer Bausch

Telefoon: 0049 26 02 / 30 01-10
E-Mail: bausch@westerwald.info

Nicole Metz

Boekhoudafdeling

Nicole Metz

Telefoon: 0049 26 02 / 30 01-14
E-Mail: metz@westerwald.info

Tiffany Albath

Leerling

Tiffany Albath

Telefoon: 0049 26 02 / 30 01-11
E-Mail: albath@westerwald.info

Filiz Leibham

Leerling

Filiz Leibham

Telefoon: 0049 26 02 / 30 01-18
E-Mail: leibham@westerwald.info