Today

Ochtend

Overmorgen

landelijk gezegde

Gießt St. Gallus (16.10.) wie ein Fass, so ist der nächste Sommer nass.


Ligging Montabaur
Unterkünfte suchen und buchen

Accommodatie

Wij staan voor u klaar!

 

Het team van de Toeristische Dienst van Westerwald

 

Christoph Hoopmann

Directeur

Christoph Hoopmann

Tel.: 0 26 02 / 30 01-14
E-Mail: hoopmann@westerwald.info

Directeur

Maja Büttner

Deputy Managing Director | Projectmanagement fietsen

Maja Büttner

Tel.: 0 26 02 / 30 01-22
E-Mail: buettner@westerwald.info

Fietstoerisme, binnenlandse marketing, doelgroepen "Wolf" en "Veelzijdig actief", online marketing, reisplanner Rijnland-Palts, vereniging van Duitse middelgebergten, servicekwaliteit Duitsland, Bett&Bike, toepassingen

Katrin Cramer

Projectmanagement Wandelen

Katrin Cramer

Tel.: 0 26 02 / 30 01-19
E-Mail: cramer@westerwald.info

Wandeltoerisme, doelgroep "alleen wandelaars", binnenlandse marketing, buitenlandse marketing Nederland, Top Trails of Germany, trainer

Ursula Gerharz

Pers

Ursula Gerharz

Tel.: 0 26 02 / 30 01-12
E-Mail: gerharz@westerwald.info

Aanvragen voor interviews, onderwerpen, teksten, planning van personderwerpen, persreizen, persconferenties, persacties, film, audio, DTV-indelingen, beursplanning, kampeertourisme

Laura Jung

Online Marketing

Laura Jung

Tel.: 0 26 02 / 30 01-21
E-Mail: jung@westerwald.info

Online marketing, ondersteuning van sociale mediakanalen B2C (Facebook, Instagram, Youtube), online statistieken, servicekwaliteit Duitsland, homepage

Jennifer Bausch

Boekhoudafdeling

Jennifer Bausch

Tel.: 0 26 02 / 30 01-10
E-Mail: bausch@westerwald.info

Financiële boekhouding, controle, rapportage, statistische rapporten, personeel, administratie Westerwald Gäste-Service e. V., beeldbank, foto's, foto's

Annika Erbach

Leerling

Annika Erbach

Tel.: 0 26 02 / 30 01-16
E-Mail: erbach@westerwald.info

Leerling

Contactpersoon

Westerwald Touristik-Service
+49 2602 / 3001 - 0
mail@westerwald.info